Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Ані Лорак запалює серця


   Глянець / Музика / Огляд альбомів:
"Вона може все. Радіти, відпускати, вирішувати, давати надію, підштовхувати і окриляти. Вона несе нас крізь потік неминучого часу, крізь добро і зло, через гіркоту розставання і вічну любов. Любов назавжди..."

У вересні вийшов новий диск  Ані Лорак «Зажигай серце». У ньому є душа. Він живе кожним новим подихом, він розчиняється в любові, любові, яку несе в своїх піснях і яку Ані Лорак дарує кожному, хто її чує.


Ані Лорак: «При виборі пісень до цього альбому я, перш за все, довіряла своїм внутрішнім відчуттям. Мені дуже хотілося передати ті емоції, які я переживала. І коли слухала музику, надіслану мені авторами, шукала ті мелодії, де гарні і правильні слова, наповнювали пісні змістом, який я сповідую. І в якийсь момент, я розуміла, що це моя пісня».

Час, між інтерв'ю та виступами Ані Лорак проводила в студії, де її голос з'єднувався з мікрофоном, на якому, червоним вогником, горіла кнопка «REC». Як би пробуючи на смак кожну записану пісню, Ані методично підбирала для нового альбому композиції, які найбільш точно відповідають її світовідчуттям. Так з'явилася на світ ніжна «Колискова» - записана в найпрекрасніший час у житті Ані - очікування дитини.

Ані Лорак: «Над альбомом я почала працювати давно. Хотілося записати якомога більше пісень, щоб потім відібрати найкращі. Адже, з появою дочки, цей альбом став для мене особливим. Голос став звучати ніжніше, пісні наповнилися ще більшим сенсом, теплотою і любов'ю».

Співпраця з різними, але такими близькими по духу авторами, допомогли доповнити цей наповнений харизмою і нескінченним світлом альбом. Кожен з них вносить свій зміст у складові платівки, кожне слово, як дорогоцінний камінь доповнює дорогу оправу.

Стиль нового альбому поєднує танцювальні ритми з найкращими традиціями музичних любовних балад, що, втім, не обмежує альбом якимись рамками. Гармонійно поєднання сучасного аранжуванння з гітарними або фортепіанними лініями композицій, де оксамитовий вокал Ані Лорак багатогранно, подібно діаманту, грає в променях модних аранжувань.

Ані Лорак: «Сьогодні я така, але можливо завтра я буду переживати інші емоції. І будуть інші пісні, інша музика, інший альбом».

Деякі пісні, що увійшли до альбому, вже зуміли стати хітами, екранізовані у відео історії і принесли співачці заслужені нагороди.

Балада «Обійми мене міцніше» з перших днів зайняла гідне місце в ефірах провідних радіостанцій, завоювавши міцні позиції в серцях мільйонів слухачів. Вірші до пісні написав Андрій Морсін (автор незабутньої композиції «Сонце»), а творцями музики стали знамениті композитори Аллан Річ, Busbee, Джуд Фрідман. Саме ця пісня принесла Ані третій «Золотий Грамофон». У свою чергу танцювальний сингл «Обійми мене» став лауреатом премії «Пісня року -2012». Пісня, написана творчим дуетом українських авторів Русланом Квінтою та Віталієм Куровським звучить в ефірах усіх радіостанцій. А відео стало володарем більше 5 000 000 мільйонів переглядів в мережі Інтернет. Сингл «Зажигай серце», написаний Еркешем Шакеева удостоївся нагороди від RU.TV за краще танцювальне відео.

Дружба з Дімітрісом Контопулосом, музичним продюсером платівки «Сонце», що зародилася під час Євробачення в 2008 році, спричинила народження нових хітів і для цього альбому. Тут прозвучать пісні «Таємниця », «Щаслива зірка» і «Дні без тебе», музику до яких написав Дімітріс.

Ані Лорак: «Зажигай серце» - це послання любові. Люби, віддавай любов, запалюй серця, поділися цією енергією з коханою людиною. Саме про це пісні в моєму альбомі».
  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян