Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Як влаштована "напольная акустика" дому.


   Глянець / Твоє життя / Хоббі:
"Для того щоб вибрати якісну акустичну систему, необхідно знати деякі її параметри. У цій статті дається корисна інформація для тих, хто хоче правильно вибрати акустику для дому."

Давайте почнемо розгляд питання, як влаштована "напольная акустика" для дому?

1) Спочатку потужність. Вона поділяється на два види: активна акустика і пасивні колонки. Пасивні колонки мають низьку вартість, так як у них всередині вмонтований лише динамік в корпусі. У наш час пасивні колонки стали раритетом - антикварною рідкістю - не більше.

2) Слідом йде чутливість. Чим вона є вищою в акустичній системі для будинку, тим більшої гучності і потужності звук вона зможе видати. Застосовуючи систему з високою чутливістю, власник має слабкий підсилювач, і навпаки. Наприклад, параметр 90 децибел на один ват, і на один метр означає, що певна система здатна створити тиск звуку 90 дБ на відстані одного метра від динаміка в 1 Ват. Звичайна акустика має від 84 дБ до 102 дБ. Також чутливість можна розділити на три види: низькою (84 - 88 дБ); середню (89 - 92 дБ); високу (94 - 102 дБ). Для того щоб підвищити гучність в два рази, потрібно збільшити чутливість всього лише на 1 дБ, але доведеться потужність підняти в декілька разів. Висновок простий: чим вища чутливість акустичної системи, тим вона краще, але потрібно бути обережними тому, що потужніший підсилювач може дуже просто вивести з ладу більш чутливі динаміки.
 
3) Діапазон відтворюваних частот. Це частоти, в межах яких система може дуже якісно відтворювати аудіо сигнал. Багатьом відомо, що орган слуху людини може сприймати звук частотою 20 - 20 000 Гц. При всьому цьому також відомо, що звуковий сигнал має дуже складну форму, тобто звук містить різні складові з різними частотами. Це можуть бути частоти, що виходять за межі чутності людини. Тому розробники акустичних систем і підсилювачів намагаються досягти максимально точного відтворення діапазону частот, що виходить за рамки 20 000 Гц.
 
4) Не менш важливим параметром служить вибір типу корпусу. Як вибрати акустику для дому, і чи дійсно так важливий корпус. Якщо є бажання підібрати якісне звучання акустики слід звернути увагу на корпус. Тип корпусу буває зі звуковим лабіринтом, закритого типу, а також з фазоінвертором. Найбільш простий корпус і відповідно більш популярний, це корпус закритого типу. Цей тип істотно покращує перехідну характеристику акустики. Хоча присутність замкнутого простору, істотно підвищує частоту низів пристрою. Це досить негативно позначиться при передачі низьких частот. Сучасні акустичні системи, все більше переходять на використання фазоінвертора в дизайні корпусу. Бажано було б при виборі акустики звернути увагу на тип акустики, "напольная акустика", або полична. Якщо брати габарити пристрою, то дані два типи можуть нічим не відрізнятися. Поличну систему слід закріплювати на спеціальних стійках. При цьому почуття компактності просто зникає. А якщо вибір ліг на підлогову систему акустики, то тут можна розраховувати на потужний і глибокий бас. Це створюється за рахунок об'ємного корпусу.

Джерело: http://www.superstereo.ru/catalog/akusticheskie_sistemy/napolnaya_akustika/





напольная акустика


  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян