Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ОГОЛОШЕННЯ ТЕРНОПОЛЯН

 
   Оголошення / Будівництво / Будівельна техніка /
 
  Як правильно вибрати экскаватор - погрузчик JCB 4CX


Як правильно вибрати экскаватор - погрузчик JCB 4CX

При виборі екскаватора-навантажувача, більшість споживачів насамперед цікавляться вартістю даної техніки. І дійсно, ціна екскаватора-навантажувача для покупців є важливим чинником при купівлі спецтехніки. Потрібно зазначити, що це, не правильне рішення. При виборі екскаватора-навантажувача і будь-якої іншої техніки, треба звертати увагу не тільки на одну вартість, а й на інші характеристики. Тут важливу роль відіграє співвідношення «ціна-якість-властивості».

Насамперед, при виборі техніки, слід визначитися з основними видами робіт, для яких екскаватор-навантажувач купується, а також умов, в яких ці роботи будуть виконуватися. Якщо, наприклад, екскаватор-навантажувач треба буде експлуатувати в обмежених умовах, то тут важливим моментом є його маневреність, яка, по-перше, забезпечується наявністю повного приводу і одного розміру коліс.

Якість і товщина металу, з якого виготовлена рама экскаватора - погрузчика JCB 4CX, визначатиме надійність і довговічність машини. Також варто звернути увагу на марку і потужність мотора.

Не можна забувати і про гідравлічну систему. Перевагу слід віддавати аксіально-поршневим насосам, які є більш економічними в порівнянні з звичайними, працюючими від мотора. Такий насос миттєво забезпечує потрібний тиск у гідросистемі, встановлений оператором за допомогою джойстиків. Не менш важливою є також якість і надійність робочих елементів. Принциповим моментом при виборі екскаватора-навантажувача є і зручність для оператора.

Екскаватори-навантажувачі JCB за своїми характеристиками практично ні в чому не поступаються аналогічним моделям. Вони виготовлені відповідно до європейських стандартів якості, є досить надійними і довговічними машинами. Примітно, що вони вже відмінно зарекомендували себе при експлуатації на території України. Тут треба відзначити нашу улюблену модель екскаватора навантажувача JCB 4CX.
 
Мітки:  погрузчик, экскаваторДата: 07 Чер 2013  ID: 5627  

« Попереднє оголошення На гору Наступне оголошення »
Додатково: Реклама на сайті:
•  Довідник підприємств


Ви можете придбати додаткову рекламу в розділі "Оголошення Тернополян" та в інших розділах сайту.
Подробиці на цій сторінці
  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян