Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ОГОЛОШЕННЯ ТЕРНОПОЛЯН

 
   Оголошення / Садівництво, фермерство / С\г продукція /
 
  Пропонуємо придбати озимий ріпак для виробництва біопалива


Пропонуємо придбати озимий ріпак для виробництва біопалива

Ріпак є несправедливо забутою рослиною. Сучасні хлібороби більше воліють вирощувати пшеницю, гречку, соняшник, картоплю, буряк. Багато настільки зациклюються на харчовій рентабельності вирощуваних культур, що геть забувають про те, що ріпак озимий - це відмінне джерело палива, що обумовлено високим вмістом жиру в його насінні.

Ріпак озимий Піонер,  можна успішно вирощувати на угіддях, відведених під інші культури, оскільки він сприяє збільшенню врожайності наступних посівів. З 1 Га можливо зібрати до 3 тонн насіння ріпаку, які можна переробити в 1 тонну дизеля, а 25-30 тонн зеленої маси реалізувати в тваринницькі підприємства.

Невибагливим ріпак озимий назвати складно. Його збір - дуже клопіткий процес, але він є хорошим медоносом. Таким чином, з ріпаку можна виробляти солярку, отримувати мед, корм для тварин, та й земля в цей час буде перебувати під паром.

Щоб зрозуміти технологію приготування палива з рапсового насіння, досить поставити нескладний хімічний дослід. Необхідно взяти 5 г каустичної соди, швидко ( щоб сода не натягнула вологи з повітря) пересипати її в дволітрову скляну пляшку з двохсот грамами  метанолу. Отриману суміш необхідно ретельно перемішати, після чого влити її в нагріту олію (до 55 градусів).

Для перемішування зручно використовувати трилітрову банку, щільно закриту кришкою, в якій має бути передбачено отвір для блендера. Перемішувати слід протягом 20 хвилин при низьких оборотах. Після цього суміш витримують 60 хвилин при температурі 55 градусів, і добу - при кімнатній температурі. У нижній частині банки збереться гліцерин, а рідина жовтуватого відтінку над ним - це і є дизпаливо, яке потрібно відфільтрувати.

Для отримання якісного дизпалива важливо використовувати чисту каустичну соду, якісно фільтрувати суміш, а також використовувати низькі температури при відстоюванні - чим холодніше, тим густіше буде гліцерин і, відповідно, - чистіше дизельне паливо.

Обладнання для даного виробництва нехитре : вам знадобиться 2 змішувача - для соди зі спиртом і для виробництва дизеля (з підігрівом). Їх можна придбати або ж зробити власноруч. Крім цього, необхідно передбачити наявність дозаторів, мірного посуду і фільтрів.

Другий змішувач повинен бути мобільним, щоб була можливість після відстоювання помістити його в холодильну камеру або на вулицю, на мороз.

Скільки потрібно ріпаку для 1 тисячі літрів дизельного палива

Таким чином, для отримання 1000 л дизпалива необхідна 1 тонна ріпакової олії, 110 л метанолу та 10 кг каустичної соди. Отже, за наявності своєї ріпакової олії собівартість одержання 1 тонни солярки обійдеться до 1 тисячі грн., плюс накладні витрати (електроенергія, інше), у той час, як на АЗС 1 тонна дизельного палива коштує від 9 000 грн.

Природно для першого разу буде достатньо зробити пару тонн цього пального, щоб «придивитись» до бізнесу і знайти точки збуту, після чого розширювати свій бізнес з виробництва біопалива по максимуму і заробляти хороші гроші.

Дата: 16 Жов 2013  ID: 6546  

« Попереднє оголошення На гору Наступне оголошення »
Додатково: Реклама на сайті:
•  Довідник підприємств


Ви можете придбати додаткову рекламу в розділі "Оголошення Тернополян" та в інших розділах сайту.
Подробиці на цій сторінці
  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян