Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Єлизавета Боярська мріє про велику сім'ю


   Глянець / Кіно / Новини кіно:
"Після народження первістка Ліза Боярська дуже швидко повернулася до роботи. Деякі видання навіть звинуватили актрису в тому, що вона занадто рано залишила малюка."

Сама вона не звертає уваги на звинувачення преси і каже, що сім'я - головне в її житті. Про це Єлизавета Боярська розповіла в інтерв'ю журналу «ОК!»

Скільки разів ти хотіла б ще випробувати щастя материнства?

Ну, думаю. Мінімум три.

Ах ось як! Хочеш стати матір'ю-героїнею.

Я думаю, це не героїзм, а найголовніше жіноче призначення. Дружина Толстого тринадцять дітей народила. Звичайно, життя в неї було складне, і діти, на жаль, не всі вижили, але тим не менше.

Ти пам'ятаєш свої відчуття, коли перший раз вийшла на сцену після народження сина?

Так, це було абсолютно нове відчуття! Лев Абрамович завжди говорить: "Бути на сцені не спокійною, а врівноваженою". Це різні речі. Спокій - це зневіра. А врівноваженість - це щось інше, коли ти можеш бути на вищій емоційної точці в ролі своєї героїні, але при цьому всередині у тебе є спокій і впевненість. З народженням сина в мене з'явився цей внутрішній спокій, грунтовність, впевненість в собі.Ліза, невже тобі не хотілося довше побути просто матір'ю?

У мене для цього була прекрасна можливість - я з травня по вересень була з сином на дачі. Зараз я вже починаю входити в активний режим.

А з сином хто залишається? Адже твій чоловік, Максим Матвєєв, теж затребуваний актор.

Мама моя, мама Максима і няня.

А як ви влаштовуєте своє життя навколо дитини?

Син росте в атмосфері неймовірної любові, ми намагаємося зробити так, щоб він кожну секунду пізнавав світ, ми йому розказуємо, пояснюємо, що відбувається навколо, читаємо йому вірші - і дитячі, і дорослі. Він уже все розуміє, а коли вірші дізнається - усміхається. Ми ставимося до нього як до дорослої людини, серйозно з ним розмовляємо, все йому даємо помацати, понюхати, потрогати. Андрійкові це дуже подобається. За ним всі доглядають, і дідусь теж - він співає пісні, показує ляльковий театр. Даємо синові слухати класичну музику. Кожну вільну хвилину ми займаємося дитиною.

А як Максим спілкується з сином?

Він приголомшливий тато. Я знаю, що є чоловіки, які дітей до двох років взагалі не сприймають. Для них це якийсь абстрактний живий клубок, який нічого із себе не представляє. А Максим перечитав мільйон книг про дітей, він і масаж робить, і купає сина. З ним можна абсолютно спокійно залишити Андрійка на місяць і не боятися, що щось відбудеться. Він дуже відповідальний, дуже педантичний і головне - люблячий.

  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян