Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

«Гонка»: Доля розміром з «капсулу смерті»


   Глянець / Кіно / Рецензії:
"Деякі історії просто неможливо вигадати. Життя краще за будь якого Шекспіра виписує сюжетні лінії, надриви та інший гандикап."

Так що повелителям целюлози або целулоїду залишається тільки взяти всю цю розкіш і адаптувати для широких мас. Вдається не завжди, бо інші долі закручені аж надто грубо. Але якщо руки майстрів трапляються в тих місцях, де природою належить, то й фільми з книгами виходять вищий клас. Високооктановий бойовик «Гонка » підібрався до межі, за якою ідеал, максимально близько. Та й пілот - режисер проекту дістався фартовий - Рон Ховард пройшов сувору школу кіножиття від «Аполлона 13» і «Ігор розуму» до дворазового Дена Брауна. Так що і з історією розборок Ханта з Лаудою він розібрався з максимальним витонченням. Як результат - фільм вийшов потужний, коней на п'ятсот. Напевно, саме тому, на думку інтернет видання "Афиша кино Минск" прокатники і вибрали його для показу.


Ніккі Лауда і Джеймс Хант. Два легендарних пілота Формули 1. Один маленький, кучерявий, доставучий і нагадує щура. Другий - могутній блондин, схожий на скандинавського бога Тора, настільки ж гострий на язик, скільки і спритний на інше місце. Вони зустрілися на початку 70-х, ще на просторах Формули 3, де обидва ганяли на капсулах смерті в надії на світле майбутнє. Поливали один одного жовчю і продовжували ганяти. Через якийсь час підприємливий Лауда візьме кредит і купить собі місце в прохідній команді. Трохи пізніше ідеєю скористається більш швидкий, але куди менш дисциплінований Хант, і битва продовжиться вже у вищому дивізіоні. Лауда проявить чудеса конструкторської думки і незабаром вже буде нарізати кола під лейблом «Феррарі», а Хант, отримавши чимало ударів долі, безшабашно осідлає « МакЛарен».

Підстави, «анонімки у комісію», наклепи та інший блуд огорнуть обох пілотів. Закуліса Формули виявиться не такою вже і кришталевою, як думається підліткам біля телеекранів. Обгризання один одному п'ят триватиме аж до 76-го, коли доля піднесе обом облизня. І для кожного цей сезон стане головним у житті. Просто причини будуть сильно відрізнятися.
  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян