Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

6 способів знайти позитивні сторони в ненависній роботі


   Глянець / Твоє життя / Кар'єра:
"Ти тимчасово працюєш на малооплачуваній роботі або роботі не за фахом, і таємно зневажаєш свій офіс і список обов'язків? А адже, можливо, зараз у тебе найкращий час, коли ти отримаєш неоціненний досвід. Принаймні, один з них у тебе в кишені!"

1. Тут ти можеш розвивати свої професійні здібності на майбутнє. Жоден досвід не проходить безслідно. Вміння спілкуватися з людьми, без страху говорити по телефону, переконувати і відстоювати свою позицію, а також у найкоротші терміни виконувати найважчі завдання - найкраще ці здібності розвиваються на тих позиціях, які ніяк не схожі на Роботу Твоєї Мрії.

2. У тебе є відмінний шанс зрозуміти, чого ти хочеш в майбутньому. Якщо ти мрієш управляти власним рестораном або затишним кафе, то працюючи в подібному закладі офіціанткою, ти точно зрозумієш, чи хочеш ти займатися цим бізнесом. Немає нічого страшного в тому, що ти ресепшіоніст, кур'єр або асистент компанії - зате ти ясно бачиш, чи правильно ти вибрала свій напрямок. І в тому випадку, якщо це не те, ти можеш його змінити.

3. Ставлячись до роботи з легкістю, ти можеш більшого досягти. Коли ми працюємо на тимчасовій роботі, наприклад, в очікуванні кращої пропозиції, перед стажуванням або навчанням в аспірантурі, ми схильні робити все на відмінно з думкою про те, що ця робота ніколи не перетвориться на рутину. У голову приходять оригінальні, новаторські ідеї, а між тим, за нами спостерігають колеги і начальство. Працюючи з легкою душею, ти можеш привернути до себе більше уваги і піти вгору по кар'єрних сходах вже зараз, і відмовитися від інших своїх планів.

4. На цій позиції відпочиває твоє тіло і розум. Може так статись, що твої обов'язки в даний момент далекі від того, чим ти звикла займатися. Зате в тебе є можливість трохи розслабитися і накопичити сили для просування по своїй основній кар'єрній лінії.

5. Ти отримуєш досвід спілкування в різних колективах. Чим більше ти взаємодієш з людьми, тим ясніше розумієш, хто є хто: відмінно розбираєшся в типах особистості, стилях управління, культурних відмінностях. До того ж кожна людина, яку ти зустрічаєш, може виявитися тобі корисною в майбутньому. Цінуй і правильно вибудовуй ділові контакти.

6. Навіть незначна робота може підвести тебе до своєї мрії. Коли блоги та соціальні мережі тільки розвивалися, деякі хлопці безкоштовно, в якості розваги починали вести сторіночки своїх компаній в інтернеті. У підсумку прогрес зробив крок вперед, і ті, кому краще вдавалося займатися такою роботою, стали SMM-менеджерами. Сумлінно працюючи на "непотрібній" і мало оплачуваній посаді, можливо, ти досягнеш таких висот, про які вчора ти тільки мріяла.

робота, досвід, можеш


  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян