Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Як невдачі зміцнюють твої професійні навички


   Глянець / Твоє життя / Кар'єра:
"Звичайно ж, кожна з нас мріє про швидку кар'єру, яку не завадило б зробити ще в роки навчання в універістеті, щоб потім, після отримання омріяного диплому, роботодавці за нас боролися. Але все дуже заплутано в нашому світі. І все що не відбувається, робиться  на краще. Колишні невдахи - це найуспішніші люди!"

Джоан Роулінг написала "Гаррі Поттера" не від хорошого життя. Бідна вчителька переживала крах особистого життя, а також бідність на межі бездомності. Стів Джобс неодноразово заявляв, що всім своїм успіхам зобов'язаний тільки чорним смугам: виключення з коледжу, звільнення з створеної ним компанії, важка хвороба.

І навіть якщо у тебе не було великих невдач, дрібні провали, які ти з гідністю подолала, можуть привести тебе до успіху. Адже людина, яка неодноразово переживала падіння, максимально стресостійка.

Деякі бізнесмени в Силіконовій Долині і на Волл Стріт давно помітили цю особливість людської психіки і воліють наймати на роботу колишніх спортсменів. Спортсмени вміють долати поразки.

«Нам потрібні люди, які вміють показувати результати і не прив'язуватися емоційно до невдач», - сказав у своєму інтерв'ю один нафтовий трейдер, пояснюючи, чому у нього на біржі працює так багато колишніх жокеїв, які покинули кінні скачки і перемістилися в офіси.

Також в Силіконовій Долині зародився новий тренд: вказувати в резюме свої невдалі проекти. Адже якщо ти кілька разів "прогоріла", це означає, що вже набила руку і можеш вважатися досвідченим фахівцем у сфері. Принаймні, роботодавцю зрозуміло, що ти більше не допустиш колишніх помилок, і в тебе більше знань в даній галузі.

Так що не опускай руки в наступний раз, коли ти дасиш маху. І не палай від сорому, що так вийшло, а конструктивно думай над причинами своїх невдач.

життя, робота, фахівець


  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян