Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Як спілкуватися з негативними людьми


   Глянець / Твоє життя / Психологія:
"Позитивний настрій і оптимізм пом'якшують удари долі, допомагають помічати нові можливості і користуватися ними. Але залишатися позитивним важко, якщо вам постійно доводиться спілкуватися з негативно налаштованими людьми, а таких чимало. Ось що можна зробити, щоб вони не тягнули вас до дна за собою."

1. По можливості уникайте їх. Найкращий спосіб впоратися з негативними людьми - виключити їх зі свого життя. Не базікайте з ними в коридорі, не ходіть з ними обідати. Не запрошуйте їх на наради, якщо тільки без них ніяк не обійтися.
Якщо це клієнти, спілкування з якими не уникнути, поводьтеся доброзичливо, але не зближується з ними. І не читайте коментарі в політичних блогах і взагалі скрізь, де люди постять щось анонімно.
 
2. Не малюйте їм райдужні перспективи. Найгірше, що можна зробити - це почати з палаючими очима в чомусь їх переконувати. Це їх не підбадьорить, а навіть навпаки. Вони відчують виклик і у відповідь ще більше накачають себе негативними емоціями. Ви станете метою, на яку песиміст направить всю свою ненависть і все своє невдоволення життям.


 
Не вірите? Прогугліть слова «ненавиджу оптимістів» і почитайте, що там пишуть. Негативні люди занурені в свою негативність. У вас не вийде витягнути їх з неї.


3. Погоджуйтесь, а потім переформулюйте їх слова. Негативні люди користуються негативно зарядженими, емоційними словами:  «ненавиджу», «відстій», «погань», «паршиво» і т.д. І ці слова вселяють їм ще більш негативні емоції. Єдиний спосіб витягти їх з цієї петлі - підігнати їх до її краю, стаючи з ними поруч.
 
Для цього потрібно відразу ж погоджуватися з їх негативними твердженнями, але погоджуючись, злегка перефразувати їх слова, користуючись менш емоційними варіантами. наприклад:
«Я просто ненавиджу, коли... » в «Так, це дратує, коли таке відбувається», «Це повний відстій!» В «Точно, тут є проблеми».
 
Ви помітите, що ця розмова змінить негативного людини навіть на фізіологічному рівні : він прийме більш пряму позу, його вираз обличчя стане менш похмурим. Якщо приділити цьому достатньо багато часу, то можна підвести людину до моменту, коли він зніме свої «темні окуляри». Але це буде не швидко.
 
Як розмовляти з коханкою чоловіка
 
4. Освіжіться після розмови. Спілкування з негативними людьми висмоктує енергію. Тому після розмови, витратьте час на емоційну перезарядку. Найкраще зателефонувати або відвідати друга, який розділяє ваше позитивне ставлення. Якщо не вийде, то прогуляйтеся, послухайте музику, почитайте щось приємне. Треба відволіктися, інакше негатив пристане і до вас. Адже негативізм - це щось, що прищеплюється з віком, протягом життя.


негативні люди, песиміст


  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян