Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Поради експерта: пластичні операції в молодому віці


   Глянець / Твоє життя / Здоров'я:
"В якому віці можна збільшувати груди, а в якому це є небезпечним?"

У ранньому віці збільшувати груди - небезпечно. Питання про цю операцію можна піднімати, коли дівчині вже виповнилося 18-20 років. Але навіть у цьому випадку рішення потрібно приймати разом з батьками. Завдання пластичного хірурга - переконати молодих панянок не збільшувати груди занадто рано, тому що пологи і вагітність можуть викликати зростання молочних залоз і груди ще можуть набрати більш пишних форм. Фахівець запорізької клініки "Олівія", Децик Дмитро Анатолійович рекомендує проводити оперування по збільшенню грудей, починаючи з 23 років. У цьому віці, на його думку, дівчина більш осмислено відноситься до своїх бажань і свого тіла.

Пацієнткам  від 20-ти до 22 років, радимо здійснити безопераційне збільшення грудей - ліпофілінг. Ця процедура дозволяє виправити розмір і форму грудей за допомогою власних жирових клітин або гіалуронової кислоти. Якщо дівчина дуже худа, пластичні хірурги використовують гіалуронову кислоту. Ну, а якщо у неї є власні жирові тканини - використовують їх. Через крихітні проколи жир вводиться невеликими порціями в міжм'язовий простір і під шкіру. Ліпофілінг грудейздійснюють під загальною анестезією і вже на наступний день після операції виписують пацієнтку додому.

Безопераційне збільшення грудей - досить безболісна процедура. Лише на другий день можливе утворення синців і припухлості в області грудей, але, як правило, вони швидко проходять. Результат від такої процедури зберігається до двох років, потім її можна повторити. Завдяки ліпофилингу грудей пацієнтки можуть збільшити свій бюст в середньому на пів розміру-розмір.

Починаючи з 13 років, багато дівчат помічають в собі вади, наприклад, занадто великий ніс.

З якого віку можна робити ринопластику і чим загрожує раннє проведення даної операції?

Правильний симетричний ніс пластичний хірург може зробити тільки в тому випадку, якщо у пацієнта сформувалися кістки лицьового черепа. Зазвичай це відбувається після 18 років. Якщо робити ринопластику раніше - ніс може деформуватися. Але якщо тобі ще немає 18-ти, а ніс з горбинкою вже став приводом для невдоволення собою, допоможе тимчасова корекція, яку можна робити практично в будь-якому віці (починаючи з 12 років).

За допомогою ін'єкцій гіалуронової кислоти заповнюють ніші, що створюють нерівний рельєф носа. Завдяки таким маніпуляціям можна відкоригувати незначні вади форми, наприклад, вирівняти горбинку, трохи підняти ніс, згладити гострі кути або змінити кінчик. Ця процедура дуже проста і не забирає багато часу - від п'ятнадцяти хвилин до півгодини, а ефект зберігається від 8 місяців до року. Вона дасть можливість відчути себе впевненіше і з задоволенням дивитися на себе в дзеркало.

З якими пластичними операціями варто почекати, а які слід провести ще в молодому віці?

Звичайно, є ряд операцій, які роблять пацієнтам у досить юному віці. Як правило, у них проблеми з носовим диханням, які потрібно вирішувати якомога раніше. Якщо дихання порушене, потрібно коригувати носові входи, раковини або перегородки малоінвазивним ендоскопічним шляхом.

Процедура внутрішньої ринопластики - малотравматична і не вимагає тривалого періоду реабілітації. Якомога раніше радимо батькам позбавляти дитину від капловухості. Ця незначна вада в зовнішності часто призводить до серйозних психічних проблем. Дитина з капловухістю завжди стає мішенню для глузувань у своїх однолітків. Тому радимо проводити корекцію вух ще в шкільному віці. Тоді і загоєння хороше, і юна панянка приходить у соціум більш впевненою у собі.

Також, рідко проводять операції пацієнтам в «перехідному» віці. З 12 до 16 років, у підлітків формується гормональний фон і загоєння може проходити непередбачувано.

Що стосується операцій, з якими варто почекати - їх безліч. І в першу чергу, це груди. У молодому віці не рекомендуємо їх збільшувати, тому що після пологів вони ще можуть набрати форму. Але якщо груди у дівчини недорозвинені і є розуміння, що пологи ситуації не змінять – лікарі оперують, починаючи з 18 років, але тільки за згоди батьків!
  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян