Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ОГОЛОШЕННЯ ТЕРНОПОЛЯН

 
   Оголошення / Будівництво / Світло, електрика /
 
  Як підібрати рубильник


Як підібрати рубильник

Незважаючи на те , що рубильники представляють собою найпростіший елемент ручного управління і широко використовуються в електроланцюгах як змінного ( з напругою до 660В ) , так і постійного ( з напругою до 440В ) струму , при їх виборі необхідно звернути увагу на декілька важливих характеристик , які допоможуть зробити оптимальний вибір.

Струм , на який розрахований рубильник . Електромережа кожної квартири , будинку або ж приміщення має своє значення максимального струму. Наприклад , електромережа стандартної квартири розрахована на силу струму 16А , відповідно, і рубильник необхідно вибирати з номінальною силою струму в 16А .

Кількість полюсів . З урахуванням особливостей застосування рубильника і його призначення , необхідно звернути увагу на кількість полюсів , яке має даний пристрій . На даний момент у продажу представлені як однополюсні , так і двополюсні , а також триполюсні рубильники .

Струм розмикання . У тих ситуаціях , коли рубильник здійснюватиме розмикання електромережі , необхідно точно знати при якому значенні струму відбуватиметься розмикання , і вже виходячи з цього вибирати модель , яка за цим критерієм близька до даного значення , а ще краще - якщо номінальний струм розмикання рубильника буде трохи більше струму електромережі. Якщо сила струму електромережі досить велика, то в якості захисту ножів пристрою від можливості їх оплавлення під дією дуги , рекомендується вибирати рубильники з дугогасильними і іскрогасними контактами .

Додаткові функції . Деякі моделі рубильників випускаються з суміщенням функцій рубильника і запобіжників , що дозволяє такому пристрою одночасно виконувати завдання і захисту і комутації . Такий пристрій отримало назву " блок запобіжник вимикач » , скорочено БПВ .

Незважаючи на важливість всіх вище описаних характеристик , в процесі вибору щоб рубильники купити також варто звернути увагу на популярність і авторитетність його виробника. Якщо наводити приклади найпопулярніших торгових марок , що спеціалізуються на виробництві високоякісних і надійних рубильників , то безумовними лідерами на вітчизняному ринку є такі компанії , як корпорація «АСКО-УКРЕМ». Зауважимо , що продукція «АСКО-УКРЕМ» виступає тут у сегменті як дорогих пристроїв, що мають максимально можливі показники з якості та зносостійкості , так і більш доступних широкому колу споживачів.

Дата: 09 Жов 2013  ID: 6483  

« Попереднє оголошення На гору Наступне оголошення »
Додатково: Реклама на сайті:
•  Довідник підприємств


Ви можете придбати додаткову рекламу в розділі "Оголошення Тернополян" та в інших розділах сайту.
Подробиці на цій сторінці
  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян