"Звичайно ж, кожна з нас мріє про швидку кар'єру, яку не завадило
б зробити ще в роки навчання в універістеті, щоб потім, після отримання
омріяного диплому, роботодавці за нас боролися. Але все дуже
заплутано в нашому світі. І все що не відбувається, робиться на краще.
Колишні невдахи - це найуспішніші люди!"
Джоан Роулінг написала "Гаррі Поттера" не від хорошого життя. Бідна вчителька переживала крах особистого життя, а також бідність на межі бездомності. Стів Джобс неодноразово заявляв, що всім своїм успіхам зобов'язаний тільки чорним смугам: виключення з коледжу, звільнення з створеної ним компанії, важка хвороба.
І навіть якщо у тебе не було великих невдач, дрібні провали, які ти з гідністю подолала, можуть привести тебе до успіху. Адже людина, яка неодноразово переживала падіння, максимально стресостійка.
Деякі бізнесмени в Силіконовій Долині і на Волл Стріт давно помітили цю особливість людської психіки і воліють наймати на роботу колишніх спортсменів. Спортсмени вміють долати поразки.
«Нам потрібні люди, які вміють показувати результати і не прив'язуватися емоційно до невдач», - сказав у своєму інтерв'ю один нафтовий трейдер, пояснюючи, чому у нього на біржі працює так багато колишніх жокеїв, які покинули кінні скачки і перемістилися в офіси.
Також в Силіконовій Долині зародився новий тренд: вказувати в резюме свої невдалі проекти. Адже якщо ти кілька разів "прогоріла", це означає, що вже набила руку і можеш вважатися досвідченим фахівцем у сфері. Принаймні, роботодавцю зрозуміло, що ти більше не допустиш колишніх помилок, і в тебе більше знань в даній галузі.
Так що не опускай руки в наступний раз, коли ти дасиш маху. І не палай від сорому, що так вийшло, а конструктивно думай над причинами своїх невдач.