Афіша Тернополян | Зробити стартовою Стрічка новин  RSS Стрічка новин   Реєстрація Вхід
                                     

ГЛЯНЕЦЬ

 
 

Накриваємо стіл на 2013 новий рік


   Глянець / Твоє життя / Кулінарія:
"Щоб добре провести рік Дракона і зустріти рік Чорної Змії, потрібно добре підготуватися. Причому потрібно починати підготовку заздалегідь, бажано за тиждень або два."

Це дасть вам якийсь резерв часу, який ви зможете використовувати, якщо виникнуть якісь непередбачені обставини, або ви просто не встигнете все зробити як слід.

Щоб накрити новорічний стіл на новий рік, потрібно постаратися.


Це важлива частина свята, і підготуватися до цього потрібно завчасно. Причому потрібно використовувати як традиційні страви, так і більш специфічні, так би мовити «для змії». За китайською традицією, змія любить кроликів і зайців. Тому постарайтеся, щоб на вашому новорічному столі був приготований тушкований кролик, адже із зайцем можуть бути проблеми. Це не обов'язкова страва, але все ж, його наявність позитивно позначиться на покровительці прийдешнього року - Чорної Змії. Обов'язково прочитайте нашу статтю про те як зустрічати новий 2013 рік.

Також любителям м'яса слід приділити особливу увагу не яловичині або свинині, а птаху. Страви з курки, індички або будь-який інший птахи стануть відмінним доповненням до вашого новорічного столу. Крім того, таке м'ясо набагато легше засвоюється, ніж свинина або яловичина. Якщо ви все ще задається питанням, як накрити стіл на 2013 новий рік щоб задобрити Чорну Змію, тоді сильно не переживайте. Змії за своєю природою не сильно вибагливі. І все ж є страви, яких слід уникати.

Що не потрібно готувати на 2013 новий рік?

Тільки страви з овочів. Навіть якщо ви не їсте м'яса, нехай на столі буде кілька м'ясних страв.

Занадто перчені страви. Це можна було робити в рік Дракона, але щоб зустріти 2913 Змії, це не потрібно.

Не варто приправляти страви спиртними напоями. Допускається максимум 2 страви, і то тільки для того, щоб провести 2012 Дракона.

Щоб правильно накрити стіл на новий рік, потрібно бути мінімалістом. Велика кількість різноманітних страв це скоріше мінус, ніж плюс. Краще обмежитися невеликим списком традиційних приготувань і декількома більш оригінальними. Надлишок страв на новий 2013 Змії не вітається.

А як бути з оформленням новорічного столу?

Насправді оформлення столу не менш важливий процес, ніж саме приготування страв. Важливо не забувати про це, інакше ви не зможете добре провести старий рік і зустріти новий. Кращого всього зробити так, щоб на столі були присутні нагадування про минаючоий рік. Зробіть кілька страв з використанням символів дракона, це послужить відмінним нагадуванням про те, хто цілий рік був вашим покровителем.

Другий важливий момент. Приділяйте належну увагу атрибутам або символам змії. Насправді це простіше, ніж здається. Можна приготувати якийсь салат і викласти його у формі змійки. Це буде одночасно і красиво, і смачно, а також буде нести певний зміст. Дуже важливо, щоб ви і ваші гості відчули новорічну атмосферу і завжди пам'ятали про покровительку 2013 року. Тому, щоб правильно накрити стіл на новий рік змії, варто дотримуватися всіх зазначених вище рекомендацій.

Напевно, найважливіший компонент столу - панування блюда, яке символізує прихід нового покровителя. Зробіть 1,2 або більше страв, які будуть одночасно і оригінальними, і символічними. Викладення у формі змійки, символи змії і т.д. - Такі страви повинні займати центральне місце в композиції всього новорічного столу. Таким чином ви висловите свою повагу новому покровителю, який буде захищати вас протягом всього наступаючого року. Дотримуйтесь цих простих правил, і тоді новий 2013 Змія стане для вас найуспішнішим періодом вашого життя!  Додати коментар:

  Головна | Глянець | Афіша | Погода | Куди піти | Куди поїхати | Оголошення | Довідник | Архів фільмів
  Експорт з сайту : Додати свою інформацію
головна сторінка

copyright © afisha.ternopil.ua
Всі права захищені. Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на afisha.ternopil.ua
Реклама на сайті Тел: +38 097 357 29 62 Пошта: redaktor@afisha.ternopil.ua
Дизайн створено за підтримки gorod.dp.ua
Вісник Тернополян